Виставка Light+Building 2018, Франкфурт

Період проведення виставки:
18—23 березня 2018

Місце проведення:
Франкфурт, Frankfurt Fair and Exhibition Centre

Організатор:
Міжнародна виставка архітектури та технологій Light + Building - освітлення, електроінсталяцій, автоматизація будівель.

Міжнародна виставка Light + Building являє галузі, тісно пов'язані з будівельним дизайном: освітлення, електричні інсталяції, а також домашня і будівельна автоматизація. Великий спектр продукції і послуг робить Light + Building ідеальним місцем зустрічі для відвідувачів і фахівців - архітекторів, внутрішніх архітекторів, дизайнерів, проектувальників, інженерів і майстрів. У всіх представлених розділах особливий акцент зроблено на енергоефективність демонструються виробів і систем.
 
Тематичні розділи виставки:
 
Освітлення: технічне і промислове, домашні світильники, лампи і лампочки, аксесуари, денне світло, автоматизація та управління світлом.

Електроінсталяцій і комунікації: електророзведення, проводи та кабелі, електрофурнітура, електроприлади, антени, прокладка мереж.

Інформаційне та комунікаційне обладнання: телекомунікації кінцеве обладнання, інтеркоми, wap-доступ, вимірювання і контроль, IT системи, інструменти та аксесуари.

Енергорозподільчих обладнання: низько- і високовольтне обладнання, шафи і трансформатори, промислове управляє обладнання, електродвигуни, перетворювачі, що оберігають і сигналізують системи.

Автоматизація будівель: системи автоматизації та сигналізації для приватного житла і промислових будівель.

Супутні будівельні рішення: опалення та кондиціювання, скління і фасади, підйомники і ліфти.
Майбутні виставки компанії
Інші виставки компанії
Ще виставки